2007-07-21

Moralna pała antysemityzmu i "Agencja Ucho".

21. lipiec 2007 - 1:00

Żadną rewelacją nie jest treść tzw. "taśm Rydzyka".

Żadną rewelacją, żadną nowością nie są słowa ojca Dyrektora o "lobby żydowskim", "talmudyzmie Michnika" i tym podobnych...

Nie widzę w tym żadnego "antysemityzmu", pojęcia wyświechtanego(logicznie - największymi antysemitami są sami...Żydzi, gdyż okupują Arabów i vice versa - taka na przykład Liga Arabska, której status przewiduje "Ostateczne rozwiązanie..." dosłownie! ), używanego w charakterze "moralnej pały" - głównie przeciwko prawicy.

"Czarownica" - też żadna rewelacja. Jakoś nikt nie reagował, ani nie reaguje równie świętym oburzeniem na równie niesmaczne, a serwowane przez Gazetę W. czy inne "Szkła kontaktowe" dowcipasy "o Kaczorach"...

Mnie interesuje to, o czym nie mówi się praktycznie w żadnych mediach.
Dlaczego ojciec Rydzyk wraz ze swoim imperium medialnym tak ostro sprzeciwia się lustracji w Kościele?

Jakim "cudem" bez większych trudności jeździł w latach '70 i '80 do RFN ?

Jak mają się stosunki toruńsko-rosyjskie?

Skąd w Radiu ojca dyrektora tylu byłych SD-ków, PAX-owców, PZKS-owców, głośnych zwłaszcza w I połowie lat 90.?

O tym jakoś nikt nie mówi...i można dalej bezkarnie tłuc niepoprawnych politycznie "moralną pałką antysemityzmu", pal licho biednego Rydzyka.
Zastanawiające jest to, że takimi topornymi uproszczeniami szermuje "prawicowe" Wprost.
Czy jest to zwód, mający udowodnić "Światłym Europejczykom", że prawica jest równie "cywilizowana" i "oświecona" , co reszcie prawicy pozwoliłoby na swobodniejsze działanie?
Daj Bóg.

Czy może to symptom degeneracji prawicy i jej staczania się do mainstreamu, do centrum? W okresie rewolucji francuskiej opcję centrową określono mianem "bagna". Tak jest i obecnie - centrum to bagno, bagno neototalitarnego nihilizmu.Agencja UCHO została uruchomiona !

- tak fakt nagrania i ujawnienia "taśm Rydzyka" określił profesor Bogusław Wolniewicz.
Już dawno. Wkraczamy w epokę totalnej inwigilacji(o tym jeszcze szerzej kiedyś napiszę), gdzie na czele systemu - z grubsza traktując - stoją mediokraci, biurokraci, oligarchowie i inne "autorytety" moralne, ustanawiające nową "jedynie słuszną" ideologię politycznej poprawności.

ZAŚ KONFIDENTEM MOŻE BYĆ KAŻDY!!!

Za dwa koła można mieć w zasadzie dobry sprzęt szpiegowski.

Jeszcze tańszy jest "mały Michnik"(!!!), czyli zwykły dyktafon.

Wytresowany konsument medialnej papki wygłosi Ci wykład o "tolerancji", "nowoczesności", a potem nagra na jakiśkolwiek nośnik danych i wyśle do pierwszej lepszej redakcji...

Nikt nie jest bezpieczny.

PRZERAŻAJĄCE!!!Komunizm jako protoplasta politycznej poprawności.

Polityczna poprawność jako kolejne stadium ewolucji komunizmu.

Rada Etyki Ubekistanu bada sprawę pojawienia się niemieckich filmów propagandowych na YouTube po donosie skądinąd ŚWIETNEJ gazety. Zarzut - PROPAGANDA NAZISTOWSKA.

Nikt natomiast nie zareaguje na obecność na serwisie niejakiego Iwo - gościa w mundurze a la bolszewik, o aparycji Kononowicza, wygrażającego wszem i wobec rewolucją komunistyczną.

Nikogo nie ruszą zmontowane teledyski do "Międzynarodówki".

PZPN (za radami Simona Moleke) zakazał wnoszenia na stadiony symboli: Szczerbca, Kołomira(Krzyża Celtyckiego), Falangi, Toporła oraz znaków runicznych.

Dozwolone jest natomiast wnoszenie radzieckich flag, chodzenie w bluzach z nadrukiem sierpa i młota bądź "czegewary".

PATRIOTYZM=NACJONALIZM=NEONAZIZM - BE, KOMUNIZM - CACY!!!

Obserwując to wszystko, mam złe przeczucie, że wolność osobista idzie "w odstawkę", jako reakcyjny przeżytek, prowadzący nieuchronnie do faszyzmu i anarchii niedojrzałych i nieodpowiedzialnych dzieciaków.

Te ktoś musi umoralnić, wychować i wytresować na postępowych i światłych Europejczyków.

PRZERAŻAJĄCE!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz